Филтри -

Камиони NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

107 огласа: Камиони NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Носивост 4900 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 302000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 71000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Камион за шлепување
Носивост 1220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 280000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион фургон
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Камион рол кипер
Година 2012-10-25 Километража 178000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион со рамна платформа
Година 2001-06-01 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион кипер
Година 08/2017 Километража 68000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Камион фургон
Година 04/2018 Километража 217000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Камион кипер
Година 03/2005 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
аукција 21.700 €
Продавница на камион
Година 2007-10-10 Километража 159649 км Сила
Белгија, 9160 Lokeren
Контактирајте го продавачот
54.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2017 Километража 33000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 1989-07 Километража 1028963 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 6.06 м³
Година 1999 Километража 176693 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 850 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 03/2003 Километража 440000 км Сила
Полска, Skarbimierz
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1998 Километража 226000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3630 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-08-11 Километража 176693 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009-04 Километража 106 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 121819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за шлепување
Носивост 2090 кг Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража 529000 км Сила
Шпанија, Tordera
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се