Autoline » Камиони » Камиони NISSANDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони NISSAN од Чешка Република
Филтри -

Камиони NISSAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
9
22.430 € CZK USD 599.000 CZK ≈ 25.400 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 20
Година 2007 Километража 99500 км Сила
Чехија, Česká Třebová
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
8
19.470 € CZK USD 520.000 CZK ≈ 22.050 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 160 ALU
Година 2007 Километража 70000 км Сила
Чехија, Česká Třebová
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar NT 400 19 M
7
52.900 € USD ≈ 59.910 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел Eurosfilo 19/2
Година 2019-12 Километража Сила 131 кс
Чехија
возило со дигалка со корпа NISSAN F24.25.35
17
17.560 € CZK USD 469.000 CZK ≈ 19.890 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 220000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
возило со дигалка со корпа NISSAN CELA DT24
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел CELA DT24
Година 2013 Километража 13800 км Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
2
29.000 € USD ≈ 32.840 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел DA320
Година 2010 Километража 50235 км Сила
Чехија, Louny
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се