Камиони NISSAN од Јапонија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN од Јапонија: 9 огласа
US$ 13.452 ≈ € 11.530
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2008-01 Километража 191000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 11.500 ≈ € 9.857
Камион фургон
Носивост 3250 кг
Година 2003-03 Километража 585049 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
US$ 12.000 ≈ € 10.285
Камион за транспорт на гориво
Носивост 3600 кг
Година 2003-08 Километража 143667 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 44.882 ≈ € 38.469
Камион кипер
Година 2009-06 Километража 105000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 16.251 ≈ € 13.929
Камион кипер
Година 2002-01 Километража 861000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 15.634 ≈ € 13.400
Камион кипер
Носивост 4700 кг
Година 2002-10 Километража 328400 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 18.050 ≈ € 15.471
Камион кипер
Година 1999-05 Километража 170000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 18.500 ≈ € 15.857
Камион со рамна платформа
Носивост 14000 кг
Година 2003-07 Километража 1188780 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 18.889 ≈ € 16.190
Камион кипер
Носивост 4200 кг
Година 2007-08 Километража 92600 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Омилени : 0 Споредба : 0