Филтри -

Камиони NISSAN

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

115 огласа: Камиони NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 370000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2270 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 205462 км Сила
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа NISSAN Atleon 140 CV
1
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 5300 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2002 Километража 444444 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
аукција 1.860 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража 158566 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Камион рол кипер
Година 2012-10-25 Километража 178000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион фургон
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион со рамна платформа
Година 2001-06-01 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион кипер
Година 08/2017 Километража 68000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион за шлепување
Носивост 1220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 280000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 03/2003 Километража 440000 км Сила
Полска, Skarbimierz
камион-цистерна NISSAN ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ '87
1
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2200 кг
Година 1/1987 Километража 150000 км Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 850 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 35.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 154931 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Камион за шлепување
Носивост 3480 кг
Година 12/2013 Километража Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 396521 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 399500 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража 115847 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
13.340 € PLN 62.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 900 кг
Година 2001 Километража 148000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Hasselt
Troostwijk NV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 1610 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-03-16 Километража 360000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се