Филтри -

Камиони NIDO од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NIDO од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа NIDO Stratos B08L-24PCL350 RVS 0,8m3 Zoutstrooier / Salzstreuer
10
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2007-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа NIDO Schmidt Stratos B40-36 PAX Rotopower 4m3 Salzstreuer
7
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2002-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-контејнер NIDO 4m3 + 2.200L
6
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2004-06-15 Километража 12500 км Сила
Холандија, Rheden
камион-шасија NIDO Schmidt Stratos B70-42 7M3 + 2.700L Salzstreuer
6
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2002-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа NIDO STRATOS B50-36 5m3 + 2.200L Zoutstrooier
10
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2005-06-15 Километража 5000 км Сила
Холандија, Rheden
камион-контејнер NIDO Stratos B40-42 PCLN490 4m3 + 2.200L Zoutstrooier Haakarm
4
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2006-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се