Филтри -

Камиони NIDO од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NIDO: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2005-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2002-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2007-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2002-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2004-06-15 Километража 12500 км Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се