Филтри -

Камиони NIDO

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони NIDO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2009-06-15 Километража 1250 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2001-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2009-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2008-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2007-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2009-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2008-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се