Камиони NEFAZ

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NEFAZ: 1 оглас
€ 11.750 ≈ US$ 13.856
Воен камион
Носивост 2790 кг Зафатнина V=22.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 22792 км Сила 240 кс
Русија, Новосибирск
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0