Филтри -

Камиони Multitel од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Multitel од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Multitel MX 200
1
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX 200
Година 2010 Километража 60000 км Сила
Италија, VIGNOLO
возило со дигалка со корпа Multitel ALU 18
8
14.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ALU 18
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа Multitel J 335 ALU
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Модел J335ALU
Година 02/2001 Километража Сила
Италија, Cuneo (CN)
возило со дигалка со корпа Multitel ALU 18
5
14.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа Multitel MX250
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 32000 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се