Филтри -

Камиони Multicar од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони Multicar од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2425 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 128639 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016-01 Километража 39890 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 03/2005 Километража 77160 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Носивост 2930 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.28 м³
Година 2015 Километража 75294 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Носивост 2100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.88 м³
Година 2008 Километража 40516 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Камион кипер
Носивост 2455 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.26 м³
Година 2013 Километража 124635 км Сила
Германија, Sottrum
камион кипер Multicar M25 Kipper
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Torgau
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион кипер
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.2 м³
Година 2012 Километража 92000 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 68900 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 08/2012 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион кипер
Носивост 2640 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2003 Километража 235472 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2011 Километража 269135 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се