Филтри -

Камиони Mitsubishi од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Камиони Mitsubishi од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
34.690 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
62.690 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2023 Километража 50 км Сила
Унгарија, Gyor
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
51.490 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
37.390 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2023 Километража 50 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.947 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража 117000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2010-12 Километража 108000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2009 Километража 204283 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1825 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 602000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.87 м³
Година 2012-04 Километража 129000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € PLN 83.840 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.910 € PLN 103.300 PLN
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 208248 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2004 Километража 383000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 200600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 13.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 97918 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи