Филтри -

Камиони Mitsubishi од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Mitsubishi од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2018 Километража 86000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 4360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002-02-22 Километража 550000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 11/2006 Километража 417988 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 02/2021 Километража 41521 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 614457 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 02/2021 Километража 41521 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 02/2021 Километража 41521 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се