Филтри -

Камиони Mitsubishi од Португалија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони Mitsubishi од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража 482000 км Сила
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter камион-ладилник Mitsubishi Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2006 Километража 668000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2010 Километража 217515 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Португалија, Serzedelo
камион кипер Mitsubishi Canter 7C14 камион кипер Mitsubishi Canter 7C14 камион кипер Mitsubishi Canter 7C14
3
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 75000 км Сила
Португалија, Serzedelo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1999 Километража 183000 км Сила
Португалија, Serzedelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 3.3 м³
Година 2012 Километража 260609 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2014 Километража 173463 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2009 Километража 4584590 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Година Километража 350000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.770 €
Камион со рамна платформа
Година Километража 162000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
камион со завеса Mitsubishi FH100 камион со завеса Mitsubishi FH100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се