Филтри -

Камиони Mitsubishi од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони Mitsubishi од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 6.62 м³
Година 11/2022 Километража 100 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
49.260 € PLN 228.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.880 € PLN 55.000 PLN
Камион кипер
Година 2011 Километража 73000 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4475 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 132674 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
17.180 € PLN 79.500 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
12.210 € PLN 56.500 PLN
Камион фургон
Носивост 3570 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 353227 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 108147 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 330000 км Сила
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
40.840 € PLN 189.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
36.080 € PLN 167.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 3135 кг
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
53.370 € PLN 247.000 PLN
Камион кипер
Носивост 3720 кг
Година 2017 Километража 119200 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
31.330 € PLN 145.000 PLN
Камион-шасија
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
33.490 € PLN 155.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 3135 кг
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 214000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
11.340 € PLN 52.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 343000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се