Филтри -

Камиони Mitsubishi од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Mitsubishi од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.390 €
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4200 кг
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
нови камион-шасија Mitsubishi 7 TON
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 7000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
нови камион-шасија Mitsubishi Fuso 4D33-6A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4200 кг
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се