Филтри -

Камиони Mitsubishi од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

20 огласа: Камиони Mitsubishi од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3940 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 76000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3435 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 12049 км Сила
Холандија, Geffen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2021-09-15 Километража 25779 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1400 кг Евро Euro 3
Година 03/2002 Километража 224233 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2024-04-26 Километража 126 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2620 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1991 Километража 302619 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2710 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-21 Километража 131934 км Сила
Холандија, Rheden
B-tham Trade & Consultancy B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2013 Километража 184000 км Сила
Холандија, Tegelen
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3540 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2005 Километража 145804 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион фургон
Година 2002 Километража 209043 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3280 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 140701 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Камион фургон
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 880 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-12-12 Километража 264980 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион платформа
Година 1994 Километража 252128 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 14 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 4 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за шлепување
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1320 кг
Година 06/1993 Километража 377210 км Сила
Холандија, Lelystad
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи