Филтри -

Камиони Mitsubishi од Германија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони Mitsubishi од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година Километража 19 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 103000 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3075 кг Евро Euro 6
Година Километража 31 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година Километража 24 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³
Година 2014-03 Километража 37122 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2017 Километража 206500 км Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 13.05 м³
Година 2015 Километража 97918 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Камион со рамна платформа
Година 1992-05 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3740 кг Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 166110 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2860 кг
Година 1994 Километража 267540 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3855 кг Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 151111 км Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3855 кг Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 151111 км Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3569 кг Евро Euro 6
Година 2020-09 Километража 35290 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
38.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 2960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.76 м³
Година 2013 Километража 35434 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
38.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 2960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.76 м³
Година 2013 Километража 35434 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
24.850 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3150 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 281990 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2260 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23.81 м³
Година 2015 Километража 158535 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4245 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 176912 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
33.989,92 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019-06 Километража 51 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 342114 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион платформа
Носивост 3125 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 71000 км Сила
Германија, Eschweiler
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се