Филтри -

Камиони Mitsubishi од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Mitsubishi од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 3465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 211000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 3465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 211000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2875 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 105806 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2009 Километража 407000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1996 Километража 172000 км Сила
Естонија, Padise
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се