Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Унгарија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2010 Километража 263874 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3795 кг
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 212567 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 2015 Километража 123000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2016 Километража 237000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.200 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 209900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2800 кг Модел Jotha CombiCon 3512 teherbírás 3500kg
Година 2022 Километража 750 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Модел JOTHA CombiCon 3512 - 3500 kg emelőképesség
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3825 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2022 Километража 50 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1580 кг
Година 2002 Километража 365590 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2260 кг
Година 2023 Километража 739 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2007-06 Километража 224061 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража 120100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
64.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2021 Километража 50 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина Модел T05
Година 2007 Километража 224061 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3105 кг Модел GEORG - GAK 524
Година 2008 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3430 кг
Година 2009 Километража 147306 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Модел T05
Година 2007 Километража 224061 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се