Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Словачка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 322819 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Камион рол кипер
Година 08/2018 Километража 44058 км Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 7.5 м³
Година 5/2007 Километража 429165 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година Километража 18693 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 03/2020 Километража 46500 км Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се