Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Русија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Mitsubishi Fuso од Русија: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Mitsubishi Fuso FV50VX
2
Контактирајте го продавачот
121.600 € RUB 10.590.000 RUB
Камион кипер
Носивост 8400 кг
Година 2015 Километража 172000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
40.450 € RUB 3.525.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2900 кг Зафатнина 33.97 м³
Година 2011 Километража 513000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
4
Контактирајте го продавачот
86.560 € RUB 7.541.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 33.92 м³
Година 2015 Километража 23000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
53.990 € RUB 4.704.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2000 кг Зафатнина 34.75 м³
Година 2011 Километража 310000 км Сила
Русија
камион кипер Mitsubishi Fuso Super Great
4
Контактирајте го продавачот
98.140 € RUB 8.551.000 RUB
Камион кипер
Носивост 8900 кг Зафатнина 5.02 м³
Година 2015 Километража 74000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS54VZ
2
Контактирајте го продавачот
121.800 € RUB 10.610.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 59.44 м³
Година 2012 Километража Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
4
Контактирајте го продавачот
52.580 € RUB 4.581.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2800 кг Зафатнина 37.32 м³
Година 2013 Километража 98000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS64VZ
2
Контактирајте го продавачот
110.900 € RUB 9.661.000 RUB
Камион фургон
Носивост 13400 кг Зафатнина 61.37 м³
Година 2015 Километража 401000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso
2
Контактирајте го продавачот
110.900 € RUB 9.661.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 62.2 м³
Година 2012 Километража 386000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso Super Great FU54VZ
4
Контактирајте го продавачот
65.120 € RUB 5.674.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 60.66 м³
Година 2014 Километража 571000 км Сила
Русија
камион кипер Mitsubishi Fuso FV50VX
2
Контактирајте го продавачот
91.700 € RUB 7.989.000 RUB
Камион кипер
Носивост 8000 кг
Година 2012 Километража 186000 км Сила
Русија
камион кипер Mitsubishi Fuso Super Great
4
Контактирајте го продавачот
89.200 € RUB 7.772.000 RUB
Камион кипер
Носивост 9200 кг Зафатнина 5.61 м³
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
74.860 € RUB 6.522.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 37.25 м³
Година 2013 Километража 264000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
49.590 € RUB 4.320.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2800 кг Зафатнина 46.07 м³
Година 2012 Километража 301000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso FK61F
4
Контактирајте го продавачот
46.110 € RUB 4.017.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 3850 кг
Година 2013 Километража 102000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се