Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Mitsubishi Fuso од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија Mitsubishi Fuso Canter
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 383000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 278000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2008 Километража 580000 км Сила
Португалија, Leiria
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2006-11 Километража 358000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 313000 км Сила 150 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се