Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Полска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.100 € PLN 230.000 PLN
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
67.880 € PLN 294.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
58.180 € PLN 252.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.720 € PLN 250.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 268000 км Сила
Полска, JAWORZYNA ŚLĄSKA
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 3685 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Полска, Widuchowa
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Полска, Rogówko
нови камион кипер Mitsubishi Fuso 3S15
1
Контактирајте го продавачот
28.860 € PLN 125.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
нови камион-шасија Mitsubishi Fuso 3S15
1
Контактирајте го продавачот
28.860 € PLN 125.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
53.100 € PLN 230.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
46.580 € PLN 201.700 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 11/2022 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
нови камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso 3S15
1
Контактирајте го продавачот
28.860 € PLN 125.000 PLN
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
нови изотермален камион Mitsubishi Fuso 9C18 нови изотермален камион Mitsubishi Fuso 9C18 нови изотермален камион Mitsubishi Fuso 9C18
3
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Изотермален камион
Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража 12 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
нови камион рол кипер Mitsubishi Fuso 6S15
1
Контактирајте го продавачот
28.980 € PLN 125.500 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 08/2022 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
47.580 € PLN 206.100 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
55.180 € PLN 239.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 03/2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
нови камион кипер Mitsubishi Fuso 6S15
1
Контактирајте го продавачот
28.980 € PLN 125.500 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 08/2022 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 30.11 м³
Година 2023 Километража 3 км Сила
Полска, Rogówko
Контактирајте го продавачот
40.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Полска, Rogówko
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се