Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 2980 кг
Година 2020 Километража 34011 км Сила
Норвешка, Froland
Контактирајте го продавачот
аукција 87,48 € NOK 1.000 NOK
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 29579 км Сила
Норвешка, Nordre Follo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.100 €
Камион кипер
Носивост 4075 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 69000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Носивост 3435 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 61000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 3950 кг
Година 2014 Километража 67441 км Сила
Норвешка, Flåm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се