Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Камион кипер
Носивост 2250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 2.96 м³
Година 2021 Километража 10509 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Камион кипер
Носивост 2250 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 10509 км Сила
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019-04 Километража 37851 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година 2023-01 Километража 39 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3700 кг Евро Euro 6
Година Километража 24 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година Километража 24 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 3380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.17 м³
Година 2015-03 Километража 364084 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2108 кг Евро Euro 5 Модел Jotha COMBICON 3512
Година 2010-08 Километража 319189 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.08 м³
Година 2022 Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3820 кг Евро Euro 6
Година Километража 36 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2108 кг Евро Euro 5
Година 2010-08 Километража 319189 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 2895 кг Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 124990 км Сила
Германија, Bovenden
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso 7C18 камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso 7C18
2
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022-12 Километража 28 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2950 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 78615 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3810 кг Евро Euro 5
Година 2009-09 Километража 59945 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3950 кг Евро Euro 6
Година Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 2.86 м³
Година 2022-03 Километража 17 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 01/2022 Километража 25000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3790 кг Евро Euro 4
Година 2009-12 Километража 93710 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 187164 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2011-01 Километража 126000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2570 кг Евро Euro 4
Година 2003-07 Километража 77000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2003-07 Километража 77000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3370 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 31 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
52.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06 Километража 100000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се