Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Чешка Република

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3680 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2014 Километража 367319 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.041 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3583 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.55 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-06 Километража 93113 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.041 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3333 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 165571 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
28.340 € CZK 699.900 CZK
Камион рол кипер
Носивост 3100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 80000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
66.516 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-07 Километража 216 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
15.050 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2010-11 Километража 180110 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2010-11 Километража 181110 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи