Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 36.15 м³
Година 2018-04 Километража 176350 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 36.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 130900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 1000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 22 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 28 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3925 кг Евро Euro 6 Зафатнина 2.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 1000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.68 м³
Година 2019-06 Километража 23900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се