Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Унгарија

Резултати од пребарување: 315 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

315 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6850 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 44251 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 1999 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2009 Километража 460000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³
Година 10/2014 Километража 79000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 543512 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2235 кг Зафатнина 19.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 316776 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 234150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 538756 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 364849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 620068 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 812064 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1170 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 458520 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 133591 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990 Километража 41916 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
154.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
Година 04/1996 Километража 463000 км Сила
Унгарија, Balatonakali
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 1823 vehicle transporter камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 1823 vehicle transporter
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2001 Километража 314744 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 970000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 1998 Километража 269281 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 6.22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 509400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.57 м³
Година 2012 Километража 262960 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-контејнер Mercedes-Benz 954.03 камион-контејнер Mercedes-Benz 954.03 камион-контејнер Mercedes-Benz 954.03
3
Контактирајте го продавачот
11.560 € HUF 4.490.000 HUF
Камион-контејнер
Носивост 11000 кг
Година 1999 Километража 912208 км Сила
Унгарија, Zamárdi
Контактирајте го продавачот
52.045 €
Камион рол кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.011946 м³
Година 2010 Километража 526835 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.430 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 654080 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 315 огласа
Прикажи
Претплати се