Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.440 €
Камион кипер
Година 08/2014 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион со церада
Носивост 3350 кг Евро Euro 3 Зафатнина 39.41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 800 км Сила
Украина, Lviv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 15 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19.49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Украина, Verkhn'odniprovs'k
камион со завеса Mercedes-Benz Axor 1829 камион со завеса Mercedes-Benz Axor 1829 камион со завеса Mercedes-Benz Axor 1829
3
Контактирајте го продавачот
44.800 US$ EUR ≈ 41.240 €
Камион со завеса
Носивост 10 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 630000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 02/1990 Километража 1958485 км Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
34.600 US$ EUR ≈ 31.850 €
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
камион кипер Mercedes-Benz
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион фургон
Година 2009 Километража 471000 км Сила
Украина, Винница, с. Писаревка
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Година 2011 Километража 887 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
36.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража 869 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Година 2012 Километража 793443 км Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.230 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се