Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Турција

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Камион-автобус
Година 2021 Километража 85000 км Сила
Турција, BURSA
камион за шлепување Mercedes-Benz
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови камион кипер Mercedes-Benz Actros 4148 K FL 21
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 06/2022 Километража 500 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 91661 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 93532 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 97069 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 90888 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 76298 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 75113 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 92546 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 75680 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража 74717 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
50.650 € TRY 1.465.000 TRY
Камион кипер
Година 07/2013 Километража 322000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
155.600 € TRY 4.500.000 TRY
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 44000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
161.600 € TRY 4.675.000 TRY
Камион кипер
Година 2021 Километража 22000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
50.650 € TRY 1.465.000 TRY
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2013 Километража 247000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 26 м³
Година 2023 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
90.410 € TRY 2.615.000 TRY
Камион кипер
Година 2009 Километража 536000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
83.500 € TRY 2.415.000 TRY
Камион кипер
Година 2007 Километража 304000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
125.200 € TRY 3.620.000 TRY
Камион кипер
Година 2017 Километража 268000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија хидраулично
Година 06/2015 Километража 265000 км Сила
Турција, SANCAKTEPE / İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 144000 км Сила
Турција, BURSA
Контактирајте го продавачот
119.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 105703 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 01/1996 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
144.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се