Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Словенија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 200000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 513000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13480 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 778000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8705 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 252000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10660 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 617000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13450 кг Зафатнина 14.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 827000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2007 Километража 365000 км Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 10 км Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20370 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 567000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Зафатнина 5.17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 727000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8820 кг Зафатнина 11.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 595000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11312 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2011 Километража 244000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 205000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2016 Километража 255000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 60.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2018 Километража 7300000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2016 Километража 450000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2017 Километража 336000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8470 кг Зафатнина 4.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1970 Километража 36000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража 361000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20850 кг Зафатнина 18.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 348000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 444000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 122.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Словенија, POLZELA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се