Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Словачка

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 10/2006 Километража 770000 км Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15400 кг Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 164000 км Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 296000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 322000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 392442 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2007 Километража 460000 км Сила
Словачка, Chorvátsky Grob
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 10/2000 Километража 400000 км Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12810 м³
Година 08/2014 Километража 216000 км Сила
Словачка, Vinosady
Контактирајте го продавачот
33.990 €
Камион рол кипер
Носивост 5850 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 376124 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
25.990 €
Камион рол кипер
Носивост 6700 кг
Година 08/2009 Километража Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 398280 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 5700 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 367459 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 8/2019 Километража 335914 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 835000 км Сила
Словачка, Nové Zámky
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 04/2008 Километража 450000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 4
Година 2005 Километража 393765 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 4/2002 Километража 823353 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 358119 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион со церада
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
44.800 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 12500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6374 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2006 Километража 305991 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 387946 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
36.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 406000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 417000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година 6/2005 Километража 359821 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се