Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Швајцарија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-27 Километража 267892 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
184.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 46604 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05-27 Километража 404217 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 302682 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 256073 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 28250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22000 л
Година 2017-11-22 Километража 463500 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 549904 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 407470 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 573796 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 07/2009 Километража 669605 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 224400 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 03/2005 Километража 274869 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 589668 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
118.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 84663 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 606340 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 3 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2013-04 Километража 716000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 728000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
20.700 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 8900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 891697 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 259492 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 607634 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 622361 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11245 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-05 Километража 701908 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2011 Километража 436464 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-27 Километража 265231 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи