Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Романија

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1999 Километража 192138 км Сила
Романија, București
камион-шасија Mercedes-Benz  Actros MP1 6x4 KLIMA RETARDER 2637 2640 2643 камион-шасија Mercedes-Benz  Actros MP1 6x4 KLIMA RETARDER 2637 2640 2643
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2001 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2002 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5370 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1402289 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски Модел Schwingenschlogel
Година 11/1998 Километража Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 10/2000 Километража 562800 км Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг
Година 1996 Километража 239635 км Сила
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 5190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 680 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2949 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Километража 980000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 20000 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража 1000000 км Сила
Романија, Ciceu-Mihăiești Bața
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 06/2006 Километража 400000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1979 Километража 115925 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 960 кг Евро Euro 5 Модел SPRINTER 516
Година 11/2011 Километража 313600 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 337000 км Сила
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион кипер Mercedes-Benz ACTROS 8x4 MP1 EXPORT камион кипер Mercedes-Benz ACTROS 8x4 MP1 EXPORT
2
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 580000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион платформа
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1995 Километража 230000 км Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 186000 км Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 15725 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 778000 км Сила
Романија, Sângeorgiu de Mureș
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 40000 кг Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 1000000 км Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 07/2008 Километража 800883 км Сила
Романија, Mun. Arad
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се