Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Португалија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1992 Километража 45000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 300000 км Сила
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
79.950 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража 310000 км Сила
Португалија, Trofa
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион кипер
Година 01/1981 Километража 544359 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 2
Година 12/1998 Километража 361854 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1994 Километража 661815 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 778633 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2011 Километража 78631 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 430000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 09/1995 Километража 890775 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1991 Километража Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2001 Километража 686655 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 181226 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 03/1997 Километража 962485 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1994 Километража 722788 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион за превоз на животни
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 17.68 м³
Година 2001 Километража 200550 км Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
6.330 €
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Зафатнина 43.75 м³
Година 1994 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2008 Километража 440681 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 204951 км Сила
Португалија, Truckstar-Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11-21 Километража 890000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-05 Километража 852500 км Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 897487 км Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се