Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 791 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

791 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14030 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 900000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 319000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9330 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 47000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 246000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 244000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 448000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 6720 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 90000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9910 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 260000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 260000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16330 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 599000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 205000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.300 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 690000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 370000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 791 огласа
Прикажи
Претплати се