Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Норвешка

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

71 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-09 Километража 320000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-08 Километража 155000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-06 Километража 205000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2815 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 276000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 2100 кг
Година 2001 Километража 178000 км Сила
Норвешка, Grong
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 9480 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 394613 км Сила
Норвешка, Eikelandsosen
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Камион фургон
Носивост 2025 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 185000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6945 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2015-10 Километража 290000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
камион за шлепување Mercedes-Benz ATEGO 823 *MANUAL *GLASSES *WINCH 3.6t камион за шлепување Mercedes-Benz ATEGO 823 *MANUAL *GLASSES *WINCH 3.6t камион за шлепување Mercedes-Benz ATEGO 823 *MANUAL *GLASSES *WINCH 3.6t
3
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1835 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-08 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 550000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 238572 км Сила
Норвешка, Klæbu
Контактирајте го продавачот
аукција 11.600 € NOK 135.000 NOK
Камион кипер
Носивост 20945 кг
Година 2012 Километража 250000 км Сила
Норвешка, Nordreisa
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Камион фургон
Носивост 7795 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 236000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Камион фургон
Носивост 7795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.49 м³
Година 2014 Километража 235000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 1920 кг
Година 2015 Километража 173846 км Сила
Норвешка, Tiller
Контактирајте го продавачот
аукција 25.790 € NOK 300.000 NOK
Камион кипер
Носивост 19645 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 394145 км Сила
Норвешка, Vestby
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Носивост 7060 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 115637 км Сила
Норвешка, Nordkisa
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 2490 кг
Година 1997 Километража 140000 км Сила
Норвешка, Bardu
Контактирајте го продавачот
29.400 €
Камион-шасија
Носивост 14025 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 610000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-11 Километража 465000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 9600 кг
Година 2017 Километража 404809 км Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 17850 кг
Година 2001 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Камион-ладилник
Носивост 13655 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 661000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.400 €
Камион кипер
Носивост 9225 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 99307 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион фургон
Носивост 4820 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 298000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се