Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

169 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.999 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 7700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2000 Километража 511987 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6175 кг
Година 03/1987 Километража 448049 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-ладилник
Носивост 11900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.58 м³
Година 01/2016 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 18150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 750000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 18150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 750000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион платформа
Носивост 8940 кг Евро Euro 4
Година 04/2005 Километража 500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 8940 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2005 Километража 500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2009 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 €
Камион за превоз на коњи
Година 1999 Километража 221881 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1061781 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 €
Камион фургон
Носивост 2720 кг Евро Euro 3 Зафатнина 34.69 м³
Година 2004 Километража 926703 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.59 м³
Година 10/2011 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1992 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион фургон
Носивост 4110 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 440000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Камион фургон
Носивост 7580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.73 м³
Година 03/2014 Километража 146000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Изотермален камион
Носивост 7580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.73 м³
Година 03/2014 Километража 146000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 538000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.100 €
Камион кипер
Носивост 7600 кг
Година 1995 Километража 1099087 км Сила
Литванија, Pakruojis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Камион со церада
Носивост 2300 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 726322 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 19.750 €
Камион кипер
Носивост 29020 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 789046 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион фургон
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.33 м³
Година 06/2013 Километража 570000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.85 м³
Година 04/2005 Километража 570000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.55 м³
Година 06/2011 Километража 550000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 12/2010 Километража 462000 км Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 169 огласа
Прикажи
Претплати се