Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Летонија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18340 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04 Километража 428000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион за шлепување
Носивост 20000 кг
Година 1999 Километража 123800 км Сила
Латвија, Ilūkste
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2011 Километража 426000 км Сила
Латвија, Rīga
камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828 камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828 камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2001 Километража 701015 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 6567 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 9000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 9620000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 867500 км Сила
Латвија, Ogre, Ogres nov.
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се