Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Кина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.520 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 23.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Зафатнина 18 м³
Година 2015 Километража 28899 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.990 US$ EUR ≈ 18.870 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2015 Километража 35000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.200 €
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 27.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.750 €
Камион кипер
Носивост 55000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 32 м³
Година 2016 Километража 23222 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.180 €
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија хидраулично
Година 2014 Километража 41256 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.410 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Зафатнина 23.92 м³
Година 2015 Километража 33000 км Сила
Кина
камион кипер Mercedes-Benz камион кипер Mercedes-Benz камион кипер Mercedes-Benz
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.100 €
Камион кипер
Година 09/2015 Километража 30000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.520 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 23.48 м³
Година 2015 Километража 3022 км Сила
Кина
камион-шасија Mercedes-Benz 4141
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2011 Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се