Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

73 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион-ладилник
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 350000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19200 кг Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1996 Километража 648000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски Модел OMSP MACOLA
Година 2016 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 700000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 378000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Модел isi
Година 2004-11-11 Километража 803000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 758000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
42.500 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 730550 км Сила
Италија, San Pietro in Gù (PD)
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Година 1992 Километража 461647 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2013 Километража 712000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 157000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски Модел TECNOKAR
Година 2013 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
89.500 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 369720 км Сила
Италија, San Pietro in Gù (PD)
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 67.67 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2002 Километража 695000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 351000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 345900 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 1150 кг
Година 1993 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 910000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4850 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 340340 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 48.71 м³
Година 2003 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 10/2002 Километража Сила
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион за превоз на метален отпад
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 170000 км Сила
Италија, Cremona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се