Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Хрватска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18780 кг
Година 1995 Километража 869000 км Сила
Хрватска, Split
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 2544 камион-шасија Mercedes-Benz Actros 2544
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2008 Километража 134000 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 376000 км Сила
Србија, Pozega
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9280 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 621557 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9280 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-09 Километража 621557 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.38 м³
Година 2013 Километража 483074 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2023 Километража Сила
Хрватска, GRADIŠTE
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 1000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 120000 км Сила
Хрватска, Rijeka
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.23 м³
Година 2014 Километража 480305 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9445 кг Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража 798371 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9445 кг Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража 798371 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8.55 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 249130 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион кипер
Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2001 Километража 480000 км Сила
Хрватска, Ston
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 457477 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 392571 км Сила
Хрватска, Sesvete
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се