Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 917 огласа
Прикажи

917 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Холандија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
458882 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2013
415297 км
Сила 394 кс (290 kW) Гориво дизел Носивост 12400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2009
525921 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 5210 кг Зафатнина 42.61 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
1999
499252 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 5270 кг Зафатнина 27.71 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Камион-шасија
2016
452000 км
Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
68.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2019
185926 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8140 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион кипер
2005
280082 км
Сила 330 кс (243 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион фургон
2012
153883 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3275 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2017
103442 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 12955 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2013
681000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8834 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2020
383758 км
Сила 271 кс (199 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4690 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион фургон
2018
310262 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5040 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2015
272301 км
Сила 449 кс (330 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13540 кг
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион платформа
1999
533000 км
Сила 529 кс (389 kW) Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Tegelen
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион фургон
2020
204036 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5119 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2011
369950 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 10890 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2008
151208 км
Оскина конфигурација 6x4
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2013
669000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 9269 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2004
489368 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2013
746000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8832 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
11500 км
Сила 173 кс (127 kW) Гориво дизел Носивост 5400 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2019
277145 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5420 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
17700 км
Сила 173 кс (127 kW) Гориво дизел Носивост 5800 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
17800 км
Сила 173 кс (127 kW) Гориво дизел Носивост 5400 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION
3
цена на барање
Воен камион
14855 км
Сила 173 кс (127 kW) Гориво дизел Носивост 5400 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 917 огласа
Прикажи