Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Финска

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 536000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 332300 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
289.900 €
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 1500 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 1998 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 748000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 760000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
224.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 2300 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 328000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 946000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 277000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 15800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 619999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
камион фургон Mercedes-Benz 2551 6x2
1
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 479999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 879998 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2018 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1549999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 177000 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 139000 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1360000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 423999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 393000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 145999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 668000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се