Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

124 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 21000 кг Евро Euro 6 Модел EGO
Година 01/2018 Километража 635000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 886896 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 564786 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16830 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³
Година 2013-01 Километража 887317 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 2014-04 Километража 550000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.793 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7840 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 224300 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
аукција 13.960 € CZK 329.000 CZK
Камион-шасија
Година 12/2013 Километража 1018139 км Сила
Чехија, Ústí Nad Labem 1
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 373559 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 37.5 м³
Година 2017-10 Километража 373559 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
58.199 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража 164241 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
53.951 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 229511 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
45.455 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5210 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 262158 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
171.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 82258 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3570 кг Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 768000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
49.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 177.44 м³
Година 2016 Километража 699000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
44.650 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 415724 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8420 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 685602 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
аукција 14.810 € CZK 349.000 CZK
Камион-шасија
Година 12/2013 Километража 970658 км Сила
Чехија, Ústí Nad Labem 1
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 300051 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14620 кг Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 693000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13800 кг Зафатнина 57.66 м³
Година 2017 Километража 573000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13750 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 679335 км Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
99.950 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2017-04 Километража 412415 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 9600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 1295 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се