Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Австрија

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

84 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
77.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16548 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-04 Километража 236194 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
115.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.77 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-06 Километража 77016 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
136.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13875 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 168418 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 178014 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 529321 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10 Километража 913803 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 30610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-12 Километража 293221 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 493419 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 149997 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 42.67 м³
Година 2017-12 Километража 332000 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
89.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16329 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-05 Километража 127921 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 7020 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 108546 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 311455 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
115.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.77 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-06 Километража 58494 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража 105269 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
85.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07 Километража 110038 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
42.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 144044 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 145382 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-03 Километража 2835 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 337630 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4305 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-09 Километража 94446 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 827071 км Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
113.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-09 Километража 116938 км Сила
Австрија, Laakirchen
камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2 камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2 камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2
3
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5203 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08 Километража 200000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
86.100 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14385 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 394522 км Сила
Австрија, Laakirchen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се