Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Јапонија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи

9 огласа: Камиони Mercedes-Benz од Јапонија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
30.000 US$ ≈ 27.650 €
Камион фургон
2004
344000 км
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Камион кипер
1999
456000 км
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
24.000 US$ ≈ 22.120 €
Камион со рамна платформа
1988
Гориво дизел
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ ≈ 26.730 €
Камион-цистерна
1993
Гориво дизел
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ ≈ 47.940 €
Воен камион
2005
38000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ ≈ 13.370 €
Камион-цистерна
1998
Гориво дизел
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
2013
1 км
Сила 420 кс (309 kW) Гориво дизел Зафатнина 12000 л
Јапонија
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Камион кипер
2006
519000 км
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
47.900 US$ ≈ 44.160 €
Камион со рамна платформа
1986
14000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи