Филтри -

Камиони Mecalac

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Mecalac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 719 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се