Филтри -

Камиони Mazda

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Камиони Mazda

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.930 US$ EUR ≈ 5.470 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2004-01 Километража 75000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
3.930 US$ EUR ≈ 3.625 €
Камион со рамна платформа
Година 2009-06 Километража 251000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.120 US$ EUR ≈ 3.801 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг
Година 2008-01 Километража 328000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.570 US$ EUR ≈ 5.138 €
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража 19000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
3.270 US$ EUR ≈ 3.017 €
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг
Година 2011-06 Километража 293000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.450 US$ EUR ≈ 5.028 €
Камион кипер
Година 2006-02 Километража 315000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.600 US$ EUR ≈ 4.244 €
Камион со церада
Година 2012-07 Километража 252000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2315 кг Суспензија пружина/пружина
Година 05/1986 Километража 844484 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
2.420 US$ EUR ≈ 2.232 €
Камион кипер
Носивост 1250 кг
Година 2001-10 Километража 141043 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.330 US$ EUR ≈ 4.917 €
Камион фургон
Година 2009-03 Километража 145077 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.060 US$ EUR ≈ 3.745 €
Камион фургон
Година 2004-12 Километража 548650 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.270 US$ EUR ≈ 6.707 €
Камион фургон
Година 2008-11 Километража 76902 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.060 US$ EUR ≈ 1.900 €
Камион фургон
Година 2003-03 Километража 236462 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.122 €
Камион со рамна платформа
Година 2000-11 Километража 171600 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.480 US$ EUR ≈ 2.288 €
Камион со рамна платформа
Година 2004-04 Километража 84807 км Сила
Јапонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи