Филтри -

Камиони MULTILIFT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони MULTILIFT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 19800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 954000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се